Lajme

E rende!/ Aksident në fshatin Plasë të Korçës 5 të plagosur disa të tjerë janë të …

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Plasë të Korçës.

Rreth 5 persona janë plagosur dhe disa të tjerë të bllokuar në mjet. Burime për noa.al bëjnë me dije se personat janë në gjendje të rëndë.

 

2 makinat e përfshira në aksident kanë rënë në kanal.

Policia e zjarrfikësja në vendngjarje./noa.al

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button