Lajme

Pasi u martua me 70 vjeçarin, e reja ka frikë për…

 

Dikur, Nong Nat punonte në industrinë e filmave me pullë të kuqe. Por pasi u martua me një biznesmen amerikan, ajo hoqi dorë nga kjo punë.

Sot, Nat është e martuar me 70 vjeçarin, me të cilin thotë se ka rënë në dashuri.

Por pas martesës, për çiftin ka dalë një problem i madh.

33 vjeçarja thotë se ka frikë të kryejë marrëdhënie intime me bashkëshortin e saj.

Shkak për këtë bëhet fakti se ka frikë mos ai pëson atak kardiak gjatë marrëdhënies dhe vde.s.

Ata nuk kryejnë shumë marrëdhënie dhe shkak është sepse ai merr mjekime për zemrën.

Kur përfundoi njëherë në spital gjatë aktit, e reja ka treguar se tani ka frikë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button