Lajme

“ Dënimi i Alqi Bllakos, Klodiana Lala bën deklaratën e papritur: Unë largohem nga ky profesion nëse…

Gazetarja Klodiana Lala ndau sot në rrjetet sociale foton e ish-deputetit të PS-së Alqi Bllako gjatë seancës gjyqësore që u mbajt me dyer të mbyllur.

Mirëpo nisur nga lajmet që kanë qarkulluar këto ditë në media në lidhje me Alqi Bllakon, për të cilin u përfol se ishte arratisur, një qytetar i shkruan gazetares Lala me ironi.

“Ju thatë që është arratisë, Se po e mbron Edi Rama!!!”i shkruan qytetari.

Klodiana Lala

“Ma gjej qe e kam thene qe eshte arratis dhe une do largohem nga ky profesion. Kam thene policia se ka gjetur, ky eshte fakt”i përgjigjet Lala.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button