Lajme

Alketa Vejsiun e lë nafta në mes të autostradës, ja nga kush u shpëtua…

 

Alketa Vejsiu na ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë edicioni i ri i “Në kurthin e Piter Pan”. Por teksa është nisur për audicione, moderatores i ka ndodhur e papritura në mes të rrugës.

Alketën e ka lënë mkina në rrugë pasi ka harruat ta mbush me naftë shprehet moderatorja.

“Më la makina në rrugë se kisha harruat t’i hidhja karburant. U nisa që ta furnizoja dhe ngela në mes të rrugës, më sakt në anën tjetër të autostradës.

Karburntin e shoh por duhet të kapercej autostradën. Jetë e komplikuar. Jeta është qef. Po ky njeriu mirë ma zgjidhi me bidon. 10 minuta vonëse në audicionet e Piterit”, shkruan Alketa.

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button