Stil dhe Jete

Sa herë ju ka rrahur burri? A jane pro apo kunder dhunes grate shqiptare,ja pergjigjet (Video)

 

Në ditën ndërkombëtare kundër dhunës ndaj grave, gazetarja e emisionit investigativ “Boom” në Ora News ka pyetur gratë shqiptare se sa herë i ka rrahur burri.

Të intervistuarat, kryesisht në mesomoshë e marrin me “sportivitet” këtë pyetje dhe reagojnë duke qeshur.

 

Disa nga përgjigjet e tyre janë me të vërtetë interesante dhe do t’ju bëjnë edhe juve të qeshni.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button