Lajme

Breshëri me armë zjarri në Lezhë, ky është ZYRTARI ndaj te cilit u krye atentati……

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë. Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë dhe kanë plagosur një person.

I plagosuri është identifikuar si Besnik Simoni. Ky i fundit është administrator i zonës së Kallmetit.


I plagosuri është dërguar drejt spitalit të Lezhës, për ndihmën e parë.

Ende nuk ka të dhëna të tjera, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button