Lajme

Ngjarje e rëndë në Vlorë, nje mjet perfshihet nga flaket…

Një mjet që ka qenë në lëvizje, është përfshirë nga flakët në Vlorë.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, pasi drejtuesi i mjetit, një 64-vjeçar, ka arritur që të dalë në kohë nga makina.

Njoftimi i policisë:

Më datë 31.03.2022, rreth orës 10:00, në fshatin Bishan, Vlorë, ka marrë flakë në lëvizje, automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. D., 64 vjeç. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button