Lajme

Lëkundet Shqipëria! Tërmeti i fuqishëm “shkund” vendin,alarmohen njerezit…

 

Një tërmet I fuqishëm është regjistruar pak çaste më parë në Tiranë.

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Tiranë dhe zonat përreth.

Sipas Qendrës Sizmologjike, lëkundjet janë ndjerë në Kroaci, Bosnje dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Shqipëri, Serbi dhe Kosovë.

vijon

ende nuk raportohet per deme materiale ose ne njerez

Related Articles

Back to top button