Lajme

Ngjarje e rende ne Fier, vjehrri vret nusen e djalit më pas vetëvaret…

 

Një tjetër krim i rëndë ka ndodhur në Shqipëri.

Në Fier, Xhevahir Hoxha ka vrarë nusen e djalit të tij, Merushe Hazizi.

Më pas ai ka varur veten.

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:30, në fshatin Vidhishtë, Roskovec, shtetasi Xh. H., 61 vjeç, dyshohet se në banesë ka vrarë me thikë bashkëjetuesen e djalit, shtetasen M. H., 30 vjeçe dhe më pas ka varur veten në një pemë pas banese.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button