ShowBiz

Trejsi paralajmëron verë të nxehtë, publikon fotot provokuese…

 

Trejsi Sejdini si çdo herë tjetër edhe kësaj radhe ka arritur që të marrë gjithë vëmendjen në rrjetet sociale ku shfaqet me bikini në ngjyrë të verdhë duke treguar se është gati për sezonin veror të plazhit.

Modelja kësaj radhe është shfaqur me bikini minimaliste në një nga vendet luksoze duke treguar se është një ndër vajzat më të kërkuara të foto modelingut.

Vetëm pak sekonda nga shpërndarja e fotove në Instagram modelja ka marre mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet pasi ajo shfaqet gjysmë e zhveshur duke i lënë shumë pak vend për fantazinë.

“Unë dhe vera”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive duke treguar bikinit ne masën më të vogël paksa dhe p rovokuese për publikun.

Related Articles

Back to top button