Lajme

Sazan Gurit i ndodh e paimagjinueshmja, bie keq në kurth në një intervistë pikante në “Piranjat” (VIDEO)

 

Nuk mund të mungonte edhe këtë të martë një tjetër intervistë pikante në “Piranjat” me kandidatin e radhës për president, Sazan Guri.

“Piranjat” e drejtuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, publikuan një intervistë “Ekskluzive” të cilin agjenti i emisionit i kishte bërë kandidatit për President Sazan Guri.

Ashtu si edhe javën e kaluar me kandidaten Eleni Kocaqi, edhe pyetjet ndaj Gurit ishin mjaft inteligjente dhe tejet provokuese, por që nuk kishin asnjë lidhje me presidencën apo vendimmarrjen e tyre.

Related Articles

Back to top button