Lajme

Nazarko del me parashikimin e bujshëm :“Ja kur do bjerë Edi Rama”

 

Analisti Shpëtim Nazarko komentoi sot zhvillimet më të fundit brenda PD-së.

I pyetur se cili është arkitekti i shkatërrimit të Partisë Demokratike, Nazarko tha se nuk beson se ka një arkitekt njeri, pasi sipas tij në momentin që bie Berisha, bie dhe Rama.

“Nuk besoj se ka një arkitekt njeri, sepse në momentin që bie Berisha, bie dhe Rama dhe kjo hipotezë bazohet se humbja e Berishës do ishte një fikje e plotë e opozitës.

Ne jemi në Evropë dhe Evropa dhe Amerika merren me shtetin në tërësi.”, u shpreh Nazarko.

Related Articles

Back to top button