Lajme

E trishtë! Nuk e fitoi dot betejën me kancerin, ndërron jetë aktorja e njohur në moshën 48-vjeçare…

 

Aktorja e njohur Jossara Jinaro, ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare.

Aktorja prej disa kohësh po përballej me sëmundjen e rëndë të kancerit, betejë të cilën nuk ka arritur ta fitojë duke mbyllur kështu sytë përgjithmonë.

Aktorja njihet për rolet e saj në filmat Judging Amy, Devil’s Rejects ,

Havoc , Ten Tricks , Fly Boys , World Trade Center dhe filmin hip hop Go For It!

Paraqitjet e tjera televizive përfshinin drama Smith, The Closer and Southland , dhe komedinë Trophy Wife .

Related Articles

Back to top button