Lajme

Lajm i fundit! Ndihen lëkundje tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda…

 

Nje tërmet ka ndodhur para pak minutash afer shtetit fqinj.

Mësohet se epiqendra e tij ka qenë në det rreth 45 kilometra nga Sykia, Greqi.

Magnituda e këtij tërmeti ishte 4.3 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 10 kilometrash.

Nuk ka raportime për dëme në njerëz apo materiale./ Shqipëria Ime

Related Articles

Back to top button