Lajme

E rende! Sportistja 20 vjeçare kryen aktin ekstrem ndaj vetes…

 

Sportistja Lauren Bernett ndërroi jetë si pasojë e vetvrasjes. Sportistja 20-vjeçare u emërua Lojtare e Javës e Shoqatës së Atletikës Koloniale vetëm pak ditë më parë pas një paraqitjeje dominuese në spastrimin e tre ndeshjeve kundër Drexel.

Lauren Bernett ishte një anëtare me arritje të larta të ekipit tonë të softbollit dhe një ambasador i madh i JMU dhe programit tonë të atletikës-u shpreh skuadra e saj.

 

JMU anuloi serinë me tre ndeshje kundër Delaware këtë fundjavë për shkak të vdekjes së saj dhe departamenti i shkollës dhe atletikës ndanë burimet e shëndetit mendor për trupin e studentit.

Related Articles

Back to top button