Lajme

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e bujshme: Ky është kryeministri i parë shqiptar që falet në xhami…

 

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu ka publikuar foton e Dritan Abazoviç teksa falet në xhami. “Kryeministri i parë shqiptar që falet në xhami: As Albin Kurti, as Edi Rama, as Sali Berisha, as Ilir Meta, as Hashim Thaci, askush më parë…”, shkruan Spahiu.

Postimi i Spahiut

Kryeministri i parë shqiptar që falet në xhami:

As Albin Kurti, as Edi Rama, as Sali Berisha, as Ilir Meta, as Hashim Thaci, akush më parë…..

Dritan Abazoviç në një shtet me 85% orthodoks shkoi në xhami dhe fal namazin.

Këta tanët në një shtet me 70% muasliman, shkojnë vetëm në kisha por kanë turp në xhami.

Related Articles

Back to top button