Lajme

Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Flor Binajt “Gazetarucë piratë të policit portokalli Piranja”, jep paralajmërimin e fortë…

 

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka reaguar sërish pas kamerës së fshehtë që iu bë nga gazetarët e emisionit ‘Piranjat’.

Teksa njofton se do të jetë sot në mbrëmje i ftuar në ‘Tv Zjarr’, Gjuzi paralajmëron se do të sqarojë gjithçka me të cilën është përballur.

Postimi i plotë:

Kadri Muka me Kujtim Gjuzi.

Dajt jane Gjithmone ne mbrojtje te Nipave dhe nipat shtijne pushke per Dajat thote e drejta zakonore.

Mike dhe Miq.

Sonte do te jem me Ismet Drishtin. Autorin qe solli kameran e Fshehte si risi televizive.

Drishti nuk abuzoj kurre me Kameran e Fshehte. Ne c’do rast nuk mashtroj personazhin e filmuar. Ai nuk iku duke u zhdukur sikurse bene Gazetarucet Pirate te policit portokalli Piranja. Prandaj rikthehem sonte drejperdrejt ne Zjarr TV

Na ndiqni sonte ne Zjarr TV Ora 21:00

Ishte Skenar Rilindas kunder Kujtim Gjuzit?

U kerkua me Gazetaruce marifetcinj te zbardhej kamera e fshehte e politikanit sex skandal Variant Wetaregeit?

Politikani moralisht eshte dorehequr apo sikur ndodh rikthimi me mashtrim zyrtarisht kryetar i PD eshte LB me vendim ne protokollin e Gjykates Tirane?!

Sonte drejtperdrejt ne Sofren e Zjarrit Shkodran te Ismet Drishtit per heren e trete.

Related Articles

Back to top button