Lajme

Ngjarje e rëndë në Durrës/ Vëllai i madh do ngrihej për syfyr, i vogli acarohet nga alarmi dhe e qëllon me thikë

 

Ditën e djeshme në Durrës është raportuar për një përleshje mes dy vëllezërve.

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë, teksa është e paimagjinueshm.

Mësohet se 2 vëllezërit janë përplasur për shkak se njëri prej tyre kishte vënë alarmin e telefonit për tu zgjuar nga gjumi që të hante syfyrin, teksa ishte duke agjeruar për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Zhurma ka shqetësuar 20 vjeçarin i cili e ka qëlluar të vëllanë me thike duke e lene te plagosur rende.

Vellezerit jetonin bashke me nje shtepi me qira ne zonen e plazhit ne lagjen 13 te qytetit te Durresit.

 

Related Articles

Back to top button