Stil dhe Jete

E enjtja e Parlamentit, dita e “pasarelës” së deputeteve/ Në ‘konkurs’ kush vishet më bukur (FOTOT)

 

E enjtja e Parlamentit, përveçse njihet si dita e “show-t” politik, tashmë njihet edhe si dita e “pasarelës” së deputeteve.

Sikur të jenë në një konkurs bukurie, deputet mundohet që kush e kush të vishet më bukur se tjetra.

Duke kombinuar veshjet klasike dhe me ngjyra, deputetet tërhoqën vëmendjen e kamerave dhe të mediave.

Më së shumti sot kanë pikasur me veshjen Grida Duma, Monika Kryemadhi, Edona Bilali, por nuk mbeten pas as depuetet tjera që kanë guxuar me ngjyra në këto ditë të ngrohta pranvere.

Për më tepër, ndiqni fotot e mëposhtme

Related Articles

Back to top button