Lajme

Kursi i këmbimit, 27 Prill 2022, Euro nuk e ndal rënien!…

 

Euro mbetet e dobët në tregun valutor/

Kursi i këmbimit, 27 Prill 2022

Në tregun valutor, dollari këmbehet në blerje me 109.6 Lekë dhe në shitje 115.6 Lekë.

Euro këmbehet në blerje me 118.4 Lekë dhe në shitje me 124.4 Lekë.

Paundi britanik sot këmbehet me 139.8 Lekë në shitje dhe 145.8 Lekë në blerje.

Franga zviceriane këmbehet me 113.8 Lekë në blerje dhe 119.8 Lekë në shitje.

Dollari kanandez, këmbehet me 85.4 Lekë në blerje dhe 91.4 Lekë në shitje./CNA.al

Related Articles

Back to top button