Stil dhe Jete

Shqiptari filmon gruan duke kryer marrëdhënie, pas kësaj ka nisur shantazhet ndaj të resë shqiptare…

 

Një burre ra ne pranga nga policia italiane për zhvatje nëpërmjet shantazhit. Ai ka tentuar që t’i marrë disa mijëra euro një gruaje të ve.

Sic shkruajne mediat italiane, ka qenë gruaja, gjithashtu një shqiptare 50-vjeçare, që ka shkuar në polici dhe mes lotësh ka treguar se çfarë i ka ndodhur.

Shqiptari kishte nisur ta kontaktojë dhe pavarësisht se nuk ishin shumë të njohur, kishin rënë dakord që të kryenin marrëdhënie seksuale.

Në një moment shqiptari e ka filmuar dhe më vonë ka ndryshuar qëndrim duke i kërkuar para të vesë shqiptare ose përndryshe videoja e saj do të përfundonte në rrjetet sociale dhe do t’i dërgohej familjarëve.

Menjëherë autoritetet italiane organizuar një operacion ku i dhanë shqiptares sasinë e parave prej 5 mijë Eurove dhe në këtë mënyrë do ta fusnin në “kurth”. Shqiptari u paraqit në vendin e takimit dhe mori sasinë e parave. Menjëherë pas kësaj ka nisur sërish shantazhet ndaj të resë shqiptare.

Mirëpo kaq mjaftoi dhe autoritetet ndërhynë menjëherë duke e vënë në pranga. Ata sekuestruan telefonin dhe janë shprehur se nuk kanë gjetur prova që ai ta ketë postuar videon në faqe të ndryshme.

Ai është dërguar në burg. Mediat italiane nuk kanë bërë të ditur asnjë prej identiteteve të shqiptarëve./tvklan.al

Related Articles

Back to top button