Lajme

Nuk kane te mbaruar ngjarjet e renda ne vendin tone, burri gjendet i vetëvarur në banesë nga familjarët…

 

Një 54-vjeçar me iniciale I.M. është gjetur i varur në lagjen Nr. 13 në Durrës nga familjarët.

Nuk dihet ende shkaku i ngjarjes së rëndë, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak. Rreth orës 16:20, në lagjen Nr. 13 Durrës, në banesë, është gjetur nga familjarët e tij, i vetëvarur shtetasi I. M., 54, vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Back to top button