LajmeShowBiz

Këngëtarit i ndodh incidenti i rëndë , hidhet mbi fansat në koncert, por përplaset keq në tokë…

 

Një incident ka ndodhur në koncertin e këngëtarit të njohur italian, Blanco.Gjatë turneut të tij në Romë, këngëtari u hodh me shpinë në turmë, por fansat nuk mundën ta kapin dhe ai u rrëzua përtokë.

Fatmirësisht, Blanco nuk u lëndua, por u ngrit dhe u kthye në skenë.

“A jeni mirë të gjithë? Edhe djemtë e rreshtave të parë, a jeni mirë?”, pyeti këngëtari, ndërkohë koncerti vazhdoi normalisht.

Kujtojmë se Blanco fitoi Sanremo 2022 krah Mahmood dhe do të përfaqësojnë Italinë në Eurovizion këtë vit.

 

Related Articles

Back to top button