LajmeShowBiz

Donaldi “çmendet” në koncert: Pyet publikun se kujt i dedikohet kënga, “Bëni tag Borës”, le ta dini që…(VIDEO)

 

Pas reagimit të Bora Zemanit, ku moderatorja tha se asgjë nga ato që përfiletet për udhëtim, takim dhe ribashkim me Donaldin nuk është e vërtetë, aktori duket se po bën të pamundurën për të rifituar sërish Borën.

Gjatë koncertit të ditës së djeshme, teksa ka kënduar këngën më të re, ai ka pyetur publikun se kujt i dedikohet kënga dhe ata janë përgjgujr njëzëri: Borës.

Pas kësaj Donaldi ka thënë:

“Beni tag Borës”.

Video po bën xhiron e rrjetet dhe patjetër që të gjithë po i bëjnë tag Borës./albeu.com/

 

Duket se çifti i njohur i show-bizit, Donald Veshaj dhe Bora Zemani, po afrohen dhe po zgjidhin mosmarrveshjet mes tyre.

Disa ditë pas deklaratave të aktorit Donald Veshaj, ku konfirmonte se po tentonte për t’u ribashkuar sërish me moderatoren Bora Zemani, ka reaguar edhe kjo e fundit. Moderatorja thotë që të gjitha thashethemet se ajo dhe aktori janë kthyer bashkë, nuk janë aspak të vërteta.

Ajo tregon se nuk ka rikthim, duet apo pushime me të dhe shton se është cënuar privatësia.

Moderatorja tregon se dedikime ka, edhe shton se Donaldi i ka kërkuar falje si privatisht edhe publikisht.

Related Articles

Back to top button