Lajme

LAJM I FUNDIT/Dhunohet në zyrën e tij avokati në Fier…

 

Një avokat është dhunuar në zyrën e tij. Ngjarja ka ndodhur në Fier ku Albi Olldashi është kanosur dhe më pas rrahur në ambientet e zyrës së tij nga 46-vjeçari Eduard Xhelo.

Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Ndërkohë policia ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes.

Njoftimi:

Fier/Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier shpallën në kërkim shtetasin E. Xh., 46 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur dhe goditur në zyrën e tij, shtetasin A. O., 38 vjeç, (avokat). Po punohet për kapjen e shtetasit E. Xh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button