Lajme

LAJM I FUNDIT! Bie nga lartësia dhe vdes punëtori në Tiranë…

 

Tiranë – Një 57-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti në punë.

Policia njofton se F. N., rreth 57 vjeç aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte e për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Related Articles

Back to top button