Lajme

LAJM I FUNDIT/ Burrë e grua gjenden të vdekur brenda shtëpisë, policia zbulon detajet…

 

Një burrë dhe një grua u gjetën të vdekur në një shtëpi në Bingley, Yorkshire, pasditen e djeshme, ku sipas informacioneve të policisë dyshohet se kanë kryer vetëvrasje.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë oficerët e policisë jashtë pronës pas zbulimit tragjik. Mësohet se dyshja vdiqën në një përpjekje të dyfishtë vetëvrasjeje.

Trupat e tyre janë dërguar në ekspertizë mjeko-ligjore për t’u përcaktuar shkaqet e vdekjes.

Policia ka konfirmuar se nuk po i trajton vdekjet si të dyshimta.

Related Articles

Back to top button