LajmeShowBiz

Nga kërcimi me pilotin tek ‘konfliktet’, çfarë nuk u pa nga ditëlindja e ‘shfrenuar’ e Monika Lubonjës(VIDEO)

 

Aktorja e njohur e humorit, Monika Lubonja festoi me datë 13 Prill ditëlindjen. Ajo mbushi 54 vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk munguan urimet e shumta.

Por ajo ka organizuar pak ditë më vonë një super festë ditëlindje, ku më shumë se të gjithë e ka shijuar vetë Monika, pmajet e të cilës nga kërcimet e çmendura janë bërë virale në rrjet.

Ç'ndodhi mes Arjolës dhe Antonelës në festën e

Por jo gjithçka u pa. Arjola Demiri dhe Antonela Bërisha të cilat patën një debat të madh në “Big Brother” dhe pas tij, janë parë pranë njëra-tjetrës, por nuk ka patur komunikim.

Ç'ndodhi mes Arjolës dhe Antonelës në festën e

 

Ç'ndodhi mes Arjolës dhe Antonelës në festën e

Shumë detajiste dhe e kujdesshme, edhe ftesa e ditëlindjes së Monikës nuk ishte e zakonshme. Ajo ishte nëpërmjet një video me personazhe të animuar ku i ftonte njerëzit për të mësuar se si festohet.

Gjithashtu edhe kërcimin e Monika Lubonjës me “pilotin”, mund ta shihni më poshtë.

Related Articles

Back to top button