ShowBizSport

Forma bombastike, e dashura e shokut të Kumbullës “tërbon” fansat në Instagram

 

E dashura e futbollistit të Romës, Meitlind-Najëls, Katia, ka marrë dhe një herë vëmendjen e fansave të saj me postimet më të fundit në Instagram.

Bukuroshja britanike ka postuar disa foto ku nxjerr në pah format e saj të nxehta.

 

Duket se këtë e ka bërë dhe për të ngushëlluar futbollistin anglez, i cili nuk i jepen më minuta nga ana e Murinjos.

Related Articles

Back to top button