Lajme

Rama u ‘shfaq’ afër Fatos Nanos, reagon ish-kryeministri Sali Berisha…

 

Sot pak orë para se të niste Kongresi i PS, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto teksa gjendet në selinë rozë.

Në sfond, teksa ai zbret shkallët e PS-së, shfaqet dhe ish-kryesocialisti, Fatos Nano. Lidhur me këtë foto ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha.

“Rama ne perpjekje per te retushuar imazhin e tij te nxire, poston foton me Fatos Nanon ne sfond. sb”, shkruan Berisha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button