Lajme

Ngjarje e rende, gruaja gjendet e mbytur në pusin e shtëpisë…

 

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Luz të Vogël në qytetin e Kavajës. Burime zyrtarë të policisë bëjnë të ditur se është gjetur e mbytur në pusin pranë banesës, 75-vjeçarja L. X.

Nga hetimet paraprake, dyshohet se gruaja është vetëhedhur në pus. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

Njoftimi i Policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 09.04.2022, në Kavajë, në fshatin Lus i Vogël, nga familjarët, është gjetur e mbytur në pusin pranë banesës së saj, në dukje pa shenja dhune, shtetasja L. X., 75 vjeçe. Nga hetimet paraprake të kryera, dyshohet se është vetë-hedhur në pus

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button