Lajme

Këmbimi valutor, 7 Prill 2022…

 

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan, blihet me 108.3 Lekë dhe shitet me 114.3 Lekë.

Euro blihet me 119.8 Lekë dhe shitet me 125.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 141.8 Lekë dhe shitet me 147.8 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 115.7 Lekë dhe shitet me 121.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 86 Lekë dhe blihet me 92 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën e këmbimit valutor sipas Credins Bank./CNA.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button