LajmeShowBiz

Ndahet çifti i njohur i showbizit, “Nëse duhet të bëni thashetheme, të paktën përdorni një foto të lezetshme. Të dua AG”.

 

Andrew Garfield dhe Alyssa Miller i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Aktori i “The Spider-Man “No Way Home” dhe modelja u ndanë një muaj më parë, megjithëse të dy kanë arritur të mbajnë raportet shoqërore.

Miller ndau një foto të saj me Garfield në Instagram dhe shkroi: “Nëse duhet të bëni thashetheme, të paktën përdorni një foto të lezetshme. Të dua AG”.

Miller ka qenë e lidhur me Garfield që nga vjeshta e kaluar dhe për herë të fundit ata u fotografuan së bashku në “Screen Actors Guild Awards” më 27 shkurt. Ata nuk u fotografuan së bashku në “Oscars 2022” më 27 mars, ku Garfield u nominua për aktorin më të mirë për “Tick, Tick … Boom!”.

Modelja më parë kishte lidhje me Jake Gyllenhaal, me të cilin u ndanë në vitin 2014

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button