Lajme

Gjendet e pajetë një grua 60 vjeçe, detajet e para…

 

Një grua është gjetur e pajetë  në Vlorë.

Më datë 05.04.2022, rreth orës 16:50, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, në një barakë, është konstatuar pa shenja jete, një shtetase rreth 60 vjeçe, e seksit femër e pa identifikuar.

FOTO ILUSTRUESE

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kësaj shtetaseje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button