Lajme

Ndahet nga jeta krejt papritur aktori i njohur, shumë i dashur edhe për shqiptarët….

Një lajm i trishtë vjen nga kinematografia turke. Aktori, Ibrahim GündoGan, i njohur për rolin e tij “Mete Aymar” në serialin “Kurtlar Vadisi Ambush (Lugina e ujqërve), ka vdekur në moshën 63-vjeçare.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Suha Uygur, duke zbuluar se ai ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Sakaq, ka njoftuar se varrimi i Gündogan do të bëhet ditën e sotme.

Kujtojmë që Gündogan ka pasur një rol edhe në serialin e famshëm “Kuezey dhe Guney”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button