LajmeShowBiz

Bora dhe Beatrix “kokë më kokë” për Donaldin, ja domethenia qe kane kenget e tyre…..

Telenovela Bora-Donald- Trixa duket se po vijon pas edhe pas “Big Brother VIP”.

Ditën e sotme vajzat kanë lançuar njëra pas tjetrës se do të publikojnën këngët e tyre të reja në të njëjtën orë.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje janë titujt e këngëve, pasi projekti i Borës quhet “Nuk jam si ti”, ndërsa i Trixës “As unë si ti”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button