Lajme

Të shtëna me armë në Tiranë? Policia e Shtetit është ngritur në këmbë…..

Policia e Shtetit është ngritur në këmbë mesnatën e së enjtes pas një telefonate për të shtëna me armë në zonën e “Astirit” në Tiranë.

Burime për Abc bëjnë me dije se policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje pas alarmit të dhënë por nuk ka gjetur gjë.

Ndërkohë që forcat e policisë ndodhen ende në zonë dhe po ushtrojnë kontrolle.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button