Lajme

Ylli Manjani zbulon ç’rregullimin nga i cili vuan kryeministri Rama

Juristi i njohur Ylli Manjani ka shfaqur shqetësimin për uljen e nivelit të ujit në liqenin e Fierzës. Manjani bën përgjegjës kryeministri Rama, madje e quan edhe hidrofob.

Me gjithe mend, duhet studiuar kjo sjelle.

Kur ishte kryetar bashkie hapi portën e liqenit të Tiranës dhe e thau atë. Tani Kryeministër thau liqenin e Fierzës.

Hajdut nuk është. Insiston ta thotë vetë këtë gjë, por as ne të tjerët nuk kemi prova.

Të jetë hidrofob?!

Vetëm kjo e spjegon përsëritjen e të njëjtës sjellje me ujin…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button