Lajme

E rende! Nga jastëku tek krevati i vajzës/ Dalin për herë të parë pamjet tronditëse, ja si dukej shtëpia e pilotit grek menjëherë pasi i mori jetën gruas së tij

 

Televizioni grek “MEGA” publikon foto ekskluzive brenda shtëpisë së pilotit,

Babi Anagnostopoulos, menjëherë pasi mbyti bashkëshorten e tij 20 vjeçare, Caroline.

Në fotot e dokumentuara nga policia menjëherë pas krimit, shihet jastëku me të cilin ai torturoi për 6 minuta të shoqen deri sa i mori jetën, krevati i vogëlushes së tyre 11 muajshe dhe shkalla në të cilën ai kishte varur qenin.

 

Në këto pamje shihen shenjat e gishtave që ekspertiza ka marrë për të gjetur autorët, që sipas Babis kishin hyrë në shtëpi për të grabitur dhe i kishin vrarë bashkëshorten.

Related Articles

Back to top button