Lajme

Ky është 43-vjeçari që plagosi me thikë dy vëllezër të mitur në Sarandë…

 

Dy vëllezër të mitur kanë përfunduar në spital pasi janë plagosur me thikë.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Sarandë këtë mbrëmje.

Të miturit janë dërguar në spital dhe ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore. Autori i ngjarjes dyshohet të jetë një 43-vjeçar me iniciale.t I.D.

Related Articles

Back to top button