Lajme

“O nëna ime!”/ Ishte live, shihni reagimin YouTube-rit nga Sarajeva kur ndjen tërmetin(Video)

 

Nedim Lepi?, është një YouTube-r nga Sarajeva i cili tërmetin e fuqishëm mbrëmjen e të premtes e përjetoi gjatë një transmetimit live në internet.

Reagimi i tij është bërë tani viral, ndërsa duhet vlerësuar dhe ‘gjakftohtësia’ me të cilën ai e përballoi situatën. Sipas mediave boshnjake, ai po transmetonte live videolojën e tij mbrëmjen e djeshme dhe në një moment ka ndjerë tërmetin, të cilin kamera e ka regjistruar.

“Tërmet, tërmet o njerëz, një tërmet i fortë, o nëna ime”, dëgjohet të ketë thënë Nedimi dhe nxitoi për tek dera e dhomës. Ai qëndron i ulur poshtë saj derisa lëkundjet përfundojnë.

Related Articles

Back to top button