Kuriozitete

I riu nga Tirana shkon në Vaqarr të rregullojë makinën, i ngel sipër urës për një arsye që nuk ia merrte mendja kurrë

 

Një i ri nga Tirana ka shkuar pranë një servisi në Vaqarr për të rregulluar automjetin e tij, por është përballur me një surprizë të pakëndshme.

Pasi më në fund rezervoi një orar të lirë për makinën e tij për riparim dhe pasi riparimi mbaroi, makina ngeli papritur sipër urës.

I riu shpjegon se në momentin e fundit kur gjithçka mbaroi, ikën dritat dhe automjeti i ngeli sipër. Ai dërgoi mesazh pranë redaksisë sonë me shpresën se dikush e sheh hallin e tij dhe i rikthen dritat, të paktën sa të ulë makinën.

Ne vijim mesazhi:

Pershendetje JOQ, amon i thuj Oshee ti sjelli dritat 2min sa te ul makinen nga ura ketu ne Vaqarr. Flm

Related Articles

Back to top button