LajmeShowBiz

Agron Llaka e hoqi papritur nga puna, aktorja shqiptare shtang me deklaratën e saj: Ndoshta Goni nuk me përballonte dot…

 

Eriselda Shllaku, aktorja e njohur shqiptare e telekomedive në vitet 2000, ka qenë e ftuar në emisionin #Expuls.

Ajo ka sqaruar dhe largimin nga puna, pa lajmëruar nga moderatori dhe aktori i humorit Agron Llakaj.

Shllaku u shpreh se arsyeja që i kanë dhënë për largimin nga puna ka qenë mungesa e fondeve.

Eriselda Shllaku: Po më ka hequr nga puna pa paralajmërim. Pas deklaratës nuk më ka kontaktuar .

 

Realiteti është ashtu sikur e thashë. Një ditë të bukur, më erdhi një mesazh nga asistentja e Gonit dhe më tha se nuk je më pjesë e Al Pazar, për mungesë fondesh.

Shkova nesër të flisja me Gonin dhe me qetësinë më të madhe më tha për mungesë fondesh nuk do jesh më. Për Gonin ndoshta isha e shtrenjtë, s’përballonte dot shpenzimet e mia.

Related Articles

Back to top button