Lajme

Moderatorët ndajnë detajet e pathëna, ja çfarë ndodhte në Top Channel kur…

 

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Ëndërrtjerrësit’ janë publikuar pamjet e rralla nga fillimet e Top Channel.

Gazetarët dhe moderatorët ndër vite të këtij televizioni kanë ndarë detaje të pathëna asnjëherë më parë.

“Viti 0, pamje të rralla, çfarë ndodhte kur ndërtohej Top Channel!”, thuhet në dokumentarin e bërë publik.

Related Articles

Back to top button