ShowBiz

Vajza e Alketa Vejsiut qenka një yll! Më në fund del me foto në Instagram, mahnit rjetin

 

Alketa Vejsiu është një super moderatore e njohur dhe njerëzit dinë shumë rreth saj, por i ka edhe ca sekrete.

Për shembull, i ka mbajtur larg vëmendjes burrin dhe fëmijët.Ajo nuk i ka publikuar asnjëherë me fytyrë fëmijët e saj, pavarësisht se është e martuar prej 17 vitesh dhe është një nënë e lumtur dhe e kënaqur me fëmijët që ka rritur.

Alketa ka dy fëmijë, vajzën Nicole dhe djalin Lionel. Deri më tani fansat e Alketës nuk i kishin parë në media apo në rrjetet sociale, derisa Nicole vendosi të hapë profilin e saj në Instagram.

Në dy fotot e para që ka postuar, vërehet bukuria e saj, që ka mahnitur rjetin dhe kanë marrë komplimente pafund nga ndjekësit e parë që ajo ka fituar.

Duket se i ka ngjarë edhe mamit të saj, sepse ka trashëguar tiparet më të bukura të fytyrës.

Duket gjithashtu një vajzë me klas dhe që di të pozojë bukur në foto. Urojmë që Nicole të postojë edhe foto dhe video të tjera nga përditshmëria e saj, se nuk ngopemi duke e parë. Madje, do donim ta shihnim edhe në emisionet e Alketës.

Related Articles

Back to top button