Lajme

Monika Kryemadhi ben deklaraten e papritur: Nuk jetoj dot pa të! Më bën shumë herë të bie në dashuri

 

E ftuar në emisionin “Goca&Gra”, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është shprehur shumë se është shumë e dashuruar me Ilir Metën.

Kryemadhi: Ata i përjetojnë ankthet e emocionet tona por nuk i shprehin.

E vogla qan në telefon dy orë ndërsa djali reagon me vështrime.

Jam impulsive dhe posesive si në politikë edhe në prindërim.

Ditëlindjen nuk e festova, foton ma bëri Ilir Meta.

Dashuria jonë, Iliri ka qenë njeriu që kam patur inat shumë se është maskilist, urrejtja kthehet në dashuri, nuk e kam kuptuar asnjëherë se si rashë në dashuri, ishim në korridorin e PS, në janar të 94 i kam dhënë puthjen e parë.

Kam qenë 20-vjeç, Nofkat kanë qenë të çuditshme, noshi zemër. Nëse bëj diçka të mirë, nëse nuk më thotë Ilir Meta e ke bërë mirë kam dështuar. Nuk jetoj dot pa të. Më bën shumë herë të bie në dashuri.

Related Articles

Back to top button