Lajme

Unë të deshta ti më përdore”/ Beatrix Ramosaj publikon ‘diss-in’ drejtuar Donaldit i cili e ka lënë dhe po pret që Bora Zemani ta fali…

 

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin më të ri “Ma shumë se ti”, në bashkëpunim me DJ Geek.

Teksti, muzika dhe melodia është realizuar nga Vig Poppa, ndërsa Trixa shfaqet me kostum të zi si ‘Catwoman’.

Bazuar te teksti, kuptohet se është një ‘diss’ drejtuar Donald Veshajt, i cili dje deklaroi se e ka lënë dhe po pret që Bora Zemani ta fali.

 

“Unë të deshta ti më perdore”, thotë Ramosaj në një varg të këngës, një dedikim i hapur për aktorin me të cilin u lidh në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP”.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button