ShowBiz

Donaldi shprehu hapur pendesën për Bora Zemanin dhe tregoi se po përpiqet ta rifitojë, vjen reagimi i parë nga njeriu i afërt i Borës (FOTO)

 

Aktori Donald Veshaj ditën e djeshme i “la gojë hapur” të gjithë me deklaratën e bërë. Ai shprehu hapur pendesën për Bora Zemanin dhe tregoi se që prej momentit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother”, po përpiqet që të rifitojë moderatoren.

Kaluan disa orë , mirëpo Donaldi nuk po merrte asnjë sinjal nga askush për deklaratën e tij. Së fundmi, ka qenë shoqja e ngushtë e Borës, Semi, ajo e cila ka publikuar disa foto në “Instagramin” e saj, ku bëri edhe një mbishkrim ku lart e poshtë po thuhet se i’a dedikoi Donaldit.

“Ti e di se nuk është njësoj siç ishte”, shkruan Semi.

 

Related Articles

Back to top button