Lajme

UFO-të “zbresin” në Tokë/ Qytetarët ngelin pa fjalë pas asaj që shohin,autoritetet nisën hetimet…

 

Një re e çuditshme mbi një mal në Alaskë i shtyu vendasit të pyesnin nëse një UFO ishte rrëzuar në tokë nga qielli.

Nëse i hidhni një sy formimit të reve, si dhe disa fotografive të fenomenit të çuditshëm, mund të shihni lehtësisht pse ata mund të kishin menduar se diçka paranormale po ndodhte.

Locals Suspect UFO Crash After Bizarre Cloud Appears In Alaska

Sipas mediave të huaja, ka ende njerëz që mendojnë se ka anije kozmike dhe “njerëz të vegjël” atje.

Por, ka edhe nga ata që mendojnë se mund të ketë ndodhur ndonjë përplasje avioni.

Sido që të jetë, incidenti në fjalë bëri bujë saqë autoritetet nisën hetimet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button