Lajme

“Edhe 100 pranvera Super Monës”- Meta uron bashkëshorten për ditëlindje dhe publikon foton e veçantë…

Presidenti Ilir Meta ka uruar bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi me rastin e ditëlindjes. Në profilin e tij në Facebook, kreu i Shtetit ka postuar edhe një foto me Monikën, shumë vite më parë ku ata janë të rinj.

Kreu i shtetit citon një shprehje skandinave, e cila thotë se “nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme”.

Postimi i presidentit Meta

Edhe 💯 pranvera SuperMonës!

Siç thotë një thënie e vjetër skandinave: “Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme”. (It is not the years in our lives that count, but the life in our years that counts.)

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button